Obchodní a výrobní společnost MIVALT s.r.o. navazuje na podnikatelskou činnost firmy Ing.Petra Mívalta a dále ji rozvíjí. Ing.Petr Mívalt - jednatel společnosti, působí na tuzemském, evropském i mimoevropském trhu již od r.1998. Stal se konzultantem jak při řešení technických problémů tak i v otázkách mezinárodního obchodu, je subdodavatelem pro řadu firem působících na trhu s čistírnami odpadních vod.

Nosnými výrobky společnosti jsou strojírenská zařízení pro průtok a regulaci vzduchu či vody, zařízení pro výrobu tlaku a průtok tekutých a plynných médií (jako čerpadla, bezolejové kompresory), regulační příslušenství (elektromagnetické ventily, řídící jednotky, tlakové spínače), strojní zařízení pro zpracování a úpravu kalů a jejich příslušenství a řada dalších výrobků.

MIVALT s.r.o. úzce spolupracuje s řadou tuzemských a zahraničních dodavatelů. Díky osobním návštěvám dodavatelských společností,  neustálému prověřování výroby, spolupráci na inovacích  a prohlubování vazeb s dodavateli naše společnost garantuje příznivý poměr kvality sortimentu, ceny a nabízí adaptibilitu při plnění specifických požadavků svých zákazníků.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis zboží a pravidelný servis složitějších zařízení. 

 MG 53352