Kontakty

Sídlo společnosti  (UPOZORNĚNÍ: Není zde prodejní sklad celého sortimentu)

MIVALT s.r.o.

Hlinky 972/34
Brno 603 00
IČ:28262239
DIČ: CZ28262239

Tel: +420 513 036 228

Prozovní doba: 08:00 - 15:30
Polední přestávka: 11:00 - 11:30

Mapa:


pro cenové nabídky, objednávky, technické informace a návrhy technologií

Ing. Petr Mívalt – obchodní ředitel

mob: +420 775 660 062
e-mail: mivalt@mivalt.eu
skype: mivaltpetr

Ing. Miroslav Skalický, MBA - Obchodní zástupce  

mob.:+420 775 660 081
e-mail: obchod@mivalt.eu

Ing.Tomáš Mívalt - technik, konstruktér, programátor 

mob.:+420 775 66 00 52
e-mail: tomas@mivalt.eu


pro objednávky, logistiku a fakturace

Ing.Iva Kvapilová 

mob.: +420 604 424 630
e-mail: iva@mivalt.eu

Bc. Ivana Tomanová

mob.: +420 777 660 078
e-mail: ivana@mivalt.eu


pro ekonomické  a všeobecné firemní záležitosti

Ing.Lenka Mívaltová

mob: +420 775 660 064
e-mail: lenka@mivalt.eu


pro účetnictví 

Ing.Marie Havelková 

mob.:+420 778 006 698
e-mail: marie@mivalt.eu

Bc.Lucie Mlénská 

mob.:+420 774 411 929
e-mail: lucie@mivalt.eu


Vedoucí provozovny Borotín

Filip Beránek

mob.: +420 602 678 260
e-mail : filip@mivalt.eu

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací