O firmě

Jsme obchodní a výrobní společnost působící na tuzemském i mezinárodním trhu.

Vyvinuli jsme špičkové zařízení pro zpracování a úpravu kalů včetně jejich příslušenství. Naše zařízení spolehlivě fungují v několika zemích světa.

Zaměřujeme se na strojírenské zařízení pro průtok a regulaci vzduchu či vody, zařízení pro výrobu tlaku a průtoku tekutých a plynných médií (čerpadla, bezolejové kompresory), regulační příslušenství (elektromagnetické ventily, řídící jednotky, tlakové spínače).   

Většinu komponent dodáváme přímo z našich skladů, a proto umíme rychle reagovat na potřeby našich zákazníků. Také dodací lhůty pro výrobu strojních zařízení jsou u nás bezkonkurenční.

Samozřejmostí je také záruční i pozáruční servis zboží a pravidelný servis složitějších zařízení.

Úzce spolupracujeme s řadou tuzemských a zahraničních dodavatelů. Díky osobním návštěvám dodavatelských společností, neustálému prověřování výroby, spolupráci na inovacích a prohlubování vazeb s dodavateli garantujeme příznivý poměr kvality sortimentu, ceny a nabízíme adaptabilitu při plnění specifických požadavků svých zákazníků.

Navazujeme na podnikatelskou činnost firmy Ing. Petra Mívalta a dále ji rozvíjíme. Ing. Petr Mívalt – jednatel společnosti, působí na tuzemském, evropském i mimoevropském trhu již od r. 1998. Stal se konzultantem jak při řešení technických problémů tak i v otázkách mezinárodního obchodu, je subdodavatelem pro řadu firem působících na trhu s čistírnami odpadních vod.

Na obchodní spolupráci s Vámi se těší tým pracovníků MIVALT s.r.o.