O firmě

Obchodní a výrobní společnost MIVALT s.r.o. navazuje na podnikatelskou činnost firmy Ing. Petra Mívalta a dále ji rozvíjí. Ing.Petr Mívalt - jednatel společnosti, působí na tuzemském, evropském i mimoevropském trhu již od r.1998. Stal se konzultantem jak při řešení technických problémů tak i v otázkách mezinárodního obchodu, je subdodavatelem pro řadu firem působících na trhu s čistírnami odpadních vod.

Nosnými výrobky společnosti jsou strojírenská zařízení pro průtok a regulaci vzduchu či vody, zařízení pro výrobu tlaku a průtok tekutých a plynných médií (jako čerpadla, bezolejové kompresory), regulační příslušenství (elektromagnetické ventily, řídící jednotky, tlakové spínače), strojní zařízení pro zpracování a úpravu kalů a jejich příslušenství a řada dalších výrobků.

MIVALT s.r.o. úzce spolupracuje s řadou tuzemských a zahraničních dodavatelů. Díky osobním návštěvám dodavatelských společností,  neustálému prověřování výroby, spolupráci na inovacích  a prohlubování vazeb s dodavateli naše společnost garantuje příznivý poměr kvality sortimentu, ceny a nabízí adaptibilitu při plnění specifických požadavků svých zákazníků.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis zboží a pravidelný servis složitějších zařízení.

mapa-kam-dodavame

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací